loading...
YourAds Here YourAds Here

وب ویکس سایت

بازدید : 230
پنجشنبه 21 فروردين 1399 زمان : 15:58

اشتراک گذاری فایل و کسب درآمد از طریق آن


یکی از راه هایی که شاید به عنوان کار در منزل بتوان به درآمد معقولی از طریق آن دست یافت به اشتراک گذاری فایل ارتباط دارد.
در واقع اشتراک گذاری فایل یعنی آنکه شما فایل هایی را به عنوان فایل های جذاب و کاربر پسند بر روی فضای اینترنت قرار دهید. این فایل ها از طریق شما آپلود می شود. اما از طریق فرد مقابل باید دانلود شود. در نتیجه بر روی سیستم او قایل مشاهده خواهد بود. این کار در بسیاری از سایت ها بدون این که درآمدی کسب شود در حال انجام است.

اما برخی از سایت ها به این موضوع توجه ویژه ای دارند. این که کاربران بتوانند از این روش درآمدی را کسب کنند و برای همیشه بر روی سایت آنها فعالیت کنند. شاید در ابتدا این روش با هزینه ای برای سایت موردنظر همراه باشد، اما در واقع پس از آن با توجه به بازدید بالا می تواند سود خوبی به او برساند. در این روش می توان گفت که با بازدید بالا سایت تبلیغات هزینه بالاتری پیدا می کنند.


وقتی بازدیدها واقعی باشند، قطعاً هر فردی برای معرفی سایت، محصول و یا کسب و کار خود دوست دارند تا از این سایت کمک بگیرد. اما شاید شما هم به دنبال کسب درآمد از چنین روشی باشید. با ما همراه باشید تا در ادامه راه مناسب برای کسب درآمد معقول در فضای اینترنت را به شما آموزش دهیم.


با اشتراک گذاری فایل میلیونر شو

این شعاری از سوی سایت های مختلفی است که شما را برای اشتراک گذاری انواع فایل دعوت می کنند. در این مسیر شما به یک سیستم با اینترنت پرسرعت نیاز خواهید داشت. در واقع این دو ابزار ضروری است. هرچه اینترنت شما سرعت بالاتری داشته باشد آپلود هم در زمان کوتاه تری انجام می شود. همچنین می توانید با خرید عضویت از سایت ها میزان حجم آپلودی خود را ارتقاء ببخشید..


در هر صورت به صورت رایگان نمی توانید به کسب درآمد بپردازید. در مرحله بعد این که شما چه فایلی را برای این منظور آپلود می کنید از اهمیت فراوانی برخوردار است. سعی کنید تا حجم مورد نظر خود را با فایل های معمولی که شاید از تعداد کمتری دانلود برخوردار باشد هدر ندهید. علاوه بر حجم، هزینه اشتراک و زمان شما هم به هدر خواهد رفت.


نحوه ی کار با سایت های اشتراک گذاری فایل
برای آنکه کار خود را شروع کنید باید در ابتدا فایل موردنظر را پیدا کنید. این فایل را می توانید از فضای اینترنت تهیه نموده یا خود برای خلق آن اقدام کنید. بهترین روش آپلود نمودن فایلی است که توسط شما به تازگی منتشر می شود. در این صورت اگر موضوع جذابی باشد، یا حتی تصویر هنری را به ثبت رسانده باشید، از نظر دانلود تعداد بیشتری را جذب خواهید کرد.


پس از آن از طریق سیستم خود اقدام به آپلود فایل می کنید. لینکی برای شما تعیین می شود. این لینک را نزد خود نگه دارید. شما می توانید لینک مربوطه را در جاهای مختلفی به اشتراک قرار دهید. به عنوان مثال این لینک می تواند بر روی سایت شما، حتی در کانال ها و شبکه های اجتماعی قرار داده شود. در صورتی که تعداد بازدیدکنندگان واقعی سایت شما بالا باشد، این لینک ها کلیک زیادی می خورند.


علاوه بر آن اگر موضوع جذابی هم باشد تعداد دانلودهای پس از کیک بالا می رود. همین مسیر می تواند منجربه کسب درآمد شما از طریق سایت های موردنظر باشد. بنابراین برای موفق شدن اولاً انتخاب فایل و ثانیاً قرار دادن لینک دانلودی در بهترین فضاها همانند شبکه های اجتماعی یا سایت های پربازدید از اهمیت برخوردار است.
اما سایت ها از چه طریقی چنین درآمدی را برای کاربران خود اختصاص می دهند؟


زمانی که شما در سایت خود موضوعی به نام کسب درآمد از طریق اشتراک گذاری فایل را اعلام می کنید، بلافاصله تعداد کاربران عضو یا معمولی بالا می رود. این یعنی تعداد بازدیدهای سایت افزایش پیدا می کنند. افزایش تعداد بازدید واقعی برابر با دریافت تبلیغات بیشتر برای سایت خواهد بود. این خود سرمایه گذاری عالی برای مدیر سایت محسوب می شود.


تبلیغات هزینه زیادی دارند، بنابراین هم میتواند خرج های متنوع سایت و هم هزینه درآمد کسب شده توسط شما را پرداخت کند. از طرف دیگر شما پس از مدتی متوجه خواهید شد که در حالت معمولی با این سرعت پایین آپلود نمی توانید درآمدی مناسب کسب کنید. بنابراین به خرید اشتراک خواهید پرداخت. این خرید اشتراک بسیار گران قیمت بوده و علاوه بر تبلیغات به افزایش درآمد مدیر سایت کمک زیادی می کند.


قوانین در اشتراک گذاری فایل و کسب درآمد
هر سایتی برای این کار شرایط خاص خود را دارد. در ابتدا نیاز است تا با قوانین کسب درآمد آن سایت بیشتر آشنا شوید. بنابراین زمان کوتاهی را برای مطالعه قرار دهید. تعدادی از سایت ها مبلغ موردنظر را بر اساس حجم فایلی که بر روی سایت قرار داده شده و همچنین کشوری که از آن دانلود صورت گرفته، تغییر می دهند. هرچه تعداد دانلود بالاتر در نهایت کسب درآمد شما هم بیشتر خواهد شد.


متأسفانه این روزها برای کاربران ایرانی همانند کاربران کشورهای دیگر امکان کسب درآمد از سایت های خارجی وجود ندارد. قطعاً اشتراک گذاری فایل در این سایت ها می تواند سود بالاتری را با توجه به قیمت متفاوت ارز به دنبال داشته باشد. به عنوان مثال پرداخت چند دلار از پرداخت چند ریال سود بیشتری دارد.
اما با توجه به تحریم و دارا بودن یک حساب بین المللی چنین کاری بسیار سخت انجام می شود. بنابراین تا حد امکان از سایت های ایرانی شروع کنید. حال پس از آموزش به سراغ معرفی یکی از بهترین های ایران برای کسب درآمد می رویم. با ما همراه باشید.

کسب درآمد بی دردسر از سایت ویکس آپلود
برای کسب درآمد تنها کافی است تا با یک کلیک فایل موردنظر خود را برروی اینترنت از طریق سایت ویکس آپلود قرار دهید. پس از آن می توانید لین موردنظر را در سایر شبکه ها و سایت ها هم قرار دهید. اما برای آنکه بتوانید از این سایت درآمدی به دست آورید، آپلود یکی از راه ها محسوب می شود.
پس از آن برای افزایش درآمد دلاری خود می توانید برای فروختن اکانت ها بازاریابی را انجام داده و پروسانت خود را دریافت کنید. به ازای هر فردی که اکانتی برای او به فروش برسانید مبلغی را دریافت خواهید کرد. هر فردی که به عنوان زیرمجموعه شما به این سایت معرفی شود، از درآمد کسب شده او به صورت دائمی ده درصد را دریافت خواهید کرد.


به عنوان مثال اگر بتوانید 10 فرد را به عنوان زیرمجموعه خود معرفی کنید و این 10 فرد قابلیت کسب درآمد بالایی هم داشته باشند، بدون آنکه کاری انجام دهید به راحتی می توانید به کسب درآمد بپردازید. بنابراین تلاش شما برای افزایش اعضاء بسیار مهم است.


روش کار ویکس آپلود
در ابتدا برای کسب درآمد بیشتر می توانید در سایت ثبت نام نموده و مبلغی را برای اشتراک پرداخت نمایید. سپس بخش مربوطه برای آپلود فایل باز می شود. در حدود 100 مگابایت فضای رایگان وجود دارد اما برای اعضای اصلی این حجم بیشتر خواهد بود.
افرادی که وبمستر هستند، برای دیده شدن فایل های مربوطه به سایت خود می توانند آدرس را وارد نمایند. در این صورت فرد بازدیدکننده مستقیماً به آن دسترسی دارد.
پس از چنین شیوه ای هر فردی که فایل شما را انتخاب و از آن دانلودی را انجام می دهد مبلغ به حسابتان واریز می گردد. دقت داشته باشید که مبالغ به صورت دلاری بوده اما برای واریز مبالغ به صورت ریالی خواهد بود.
برای دریافت مبالغ نیاز است تا شما صبر داشته باشید. زیرا در ابتدا قابلیت برداشت وجود ندارد. تنها زمانی که فعالیت بالاتر و دانلود افزایش یابد و همچنین مبلغ درون حساب شما هم به عدد پنج دلار برسد، این بخش فعال خواهد شد.
در راهنمای کسب درآمد این سایت می توانید به آسانی جزئیاتی را برای پرداخت و مبالغ مربوط به آن مشاهده کنید.

کسب درآمد از آپلود باز

کسب درامد با اپلود فایل

آپلود بوی

نحوه کار با آپلود بوی

اپلود فایل سنگین

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 4
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 8
 • بازدید امروز : 8
 • بازدید کننده امروز : 9
 • باردید دیروز : 5
 • بازدید کننده دیروز : 4
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 15
 • بازدید ماه : 76
 • بازدید سال : 570
 • بازدید کلی : 3126
 • کدهای اختصاصی